O nas
Asortyment
Oferta handlowa
Kontakt
Linki
BYLINY
PAPROCIE
TRAWY, TURZYCE
    

Szkółka Zielone Wzgórze znajduje się na obrzeżach Nałęczowa, malowniczej miejscowości Lubelszczyzny. To „miasto-ogród” przyciąga swoim niepowtarzym klimatem wiele osób szukających wytchnienia od stresu codziennego życia.
Wszyscy lubimy obserwować i czuć wokół siebie stale zmieniający się świat roślin, dlatego  coraz więcej z nas szuka kontaktu z przyrodą poprzez osobiste tworzenie nigdy nieskończonego dzieła sztuki jakim jest ogród.
Podzielając pasje naszych klientów staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom tak, aby nasze rośliny były stałym źródłem Państwa radości.
Tradycje ogrodnicze w naszej rodzinie sięgają okresu przedwojennego, a postała w 1992 r. szkółka roślin ozdobnych jest owocem naszych zainteresowań wzbogaconych studiami i praktyką. Współpracujemy z najlepszymi producentami materiału roślinnego w Polsce i Holandii w celu poszukiwania nowych odmian i metod produkcji.
Zielone Wzgórze to obszar 3 ha przy ul Kombatantów, gdzie znajduje się głównie produkcja roślin iglastych i liściastych w pojemnikach od  1 do 10 l  w różnych wielkościach i kategoriach cenowych. Na innych polach produkujemy duże formy roślin. Klienci indywidualni  mogą pobuszować wśród zagonów  wybierając  osobiście rośliny i korzystając z fachowej pomocy. W rozległym ogrodzie mogą Państwo zapoznać się z kilkuletnimi okazami wielu godnych polecenia odmian i odpocząć w cieniu drzew. 

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - piątek  7:00-17:00
Sobota: 8:00-14:00
Niedziele i święta  NIECZYNNESZKÓŁKA ZRZESZONA W ZWIĄZKU SZKÓŁKARZY POLSKICH


Copyright © Szkółka Zielone Wzgórze 2023 design by mazaki